KLIENDID MEIST

Bernard B. soovitab BRG Ehitus OÜ   9.10.2022

Korteris sai tehtud tehtud tõeline "Totaalne Muutumine"! Vanast ja väsinust sai kaunis, kaasaegne ning valgusküllane kodu! Suured tänud kogu BRG Ehituse tiimile kiire, kvaliteetse ning professionaalse töö eest! Erilised tänud Gerdile, kes oli alati kättesaadav ning oma nõu ja jõuga abiks ka kõige keerulisematele ettetulnud probleemidele lahenduste leidmisel!


Elvin H. soovitab BRG Ehitus OÜ      19.03.2021
   

" Tänud töö eest ja igati tubli! Hea, et julgesid proovida pintseldades nn sotapota stiili ...mõned pildid nüüd siis lõplikust versioonist"
Piret N. soovitab BRG Ehitus OÜ      27.11.2020
   

" BRG Ehitus aitas meil remonttöödega ja juhtis tähelepanu asjaoludele, mis meile oli jäänud märkamata. Hea nōuandja, korralik töö ja sōbralik ōhkkond. Lubadustest peeti kinni ja kōik sujus kenasti. Julgen soovitada BRG Ehitust ka teistele."
Mirjam K. soovitab BRG Ehitus OÜ     14.10.2020

" Korteris tehti selline remont, et enam ei tunne äragi (heas mõttes). Suurepärane ja kvaliteetne töö, saab ainult kiita. Meistrimees andis nõu, aga ei surunud oma arvamust peale. Iga võimaliku probleemi ja tööotsa kohta ütles uljalt, et ikka saab tehtud. Soovitan julgelt ja soojalt."


Marika A. soovitab BRG Ehitus OÜ     7.08.2020

" Suur töö sai tehtud. Jäime tulemusega väga rahule. Aitäh."

                 
Aare L. soovitab BRG Ehitus OÜ      05.05.2020

" Gerd oli meile põhiliseks abiliseks eramaja ehitusel. Võin julgesti soovitada. Asjaajamises väga korrektne- töötundide arvestus täpne, rahaasjad korras. Väga hoolas tööd tehes tähelepanu pöörama nii "suurele pildile" kui ka detailidele. Ei tee kvaliteedi osas järelandmisi ja aitab oma kogemuse varal läbi mõelda, kuidas ühte või teist asja võimalikult hästi lahendada. Soovitame! "
 


Marko O. soovitab BRG Ehitus OÜ      16.04.2020

" Väga korralik töömees. Võib alati usaldada. Alati abivalmis küsimustele vastama ja jaganud omapoolseid soovitusi. Olen mitmed erinevad tööd tähtajaliselt ja pretensioonideta valmis saanud."

 


 

Martin V. soovitab BRG Ehitus OÜ      14.02.2020

" Tellisime BRG Ehituselt Tallinnas kahe toalise korteri kapitaalse remondi millega jäime väga rahule.
- Oskavad igal sammul soovitusi anda - mille peale ise alati ei tulegi.
- Peavad tähtaegadest kinni - läheb ainult pikemale kui tellija ise ei suuda mõnda asja ära otsustada - ehk tegurid mis ei sõltu nendest.
- Töö kvaliteet on suurepärane.
- Ka pärast töö teostamist on kättesaadavad.
- Pärast töö üleandmist ei jäänud praktiliselt mitte midagi, mida oleks vaja üle teha.
- Kasutame kindlasti ka tulevikus ja soovitame oma tuttavatele! 

Tänud. "